فتوشاپ

موسسه آموزشی نیک یکی از بهترین آموزشگاه های برگزارکننده کلاس فتوشاپ و نماینده رسمی سازمان فنی حرفه ای، دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته را مطابق با سرفصل های آموزش مشخص شده ارائه می دهد. از جمله خدماتی که نیک را از سایر آموزشگاه های فتوشاپ متمایز میکند برگزاری آزمون آنلاین فتوشاپ از نمونه سوالات آزمون های فنی حرفه ای در سایت میباشد. ضمنا کارآموزان در انتهای دوره می توانند دو نوع مدرک (مدرک رسمی آموزشگاه + مدرک فتوشاپ فنی حرفه ای و بین المللی) دریافت نمایند که توضیحات بیشتر در ادامه همین صفحه ارائه شده است.

دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته

به دید افراد عام، فتوشاپ یعنی چسباندن دو عکس کنار هم و یا رتوش عکس. این یک برداشت کاملا ناقص از نرم افزار قدرتمند فتوشاپ است. به جرات میتوان گفت هیچ تصویری نمیتواند با استفاده از ابزارهای فتوشاپ زیبا نباشد. این نرم افزار نقش مهمی در پیشرفت کاری شما دارد. در حرفه هایی نظیر عکاسی، گرافیک، معماری، تبلیغات و … بسیار پرکاربرد بوده و هم چنین میتوانید برای ثبت لحظات زندگیتان به صورت آلبوم تصاویر این نرم افزار قدرتمند را بیاموزید.

از جمله سرفصل های آموزشی در دوره فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته میتوان به طراحی کارت ویزیت، لِیبل سی دی، طراحی بنر، رتوش تصاویر، ویدئوهای کوتاه و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که دوره فتوشاپ یکی از پرمخاطب‌ترین دوره‌های آموزشی نیک میباشد.

در دوره فتوشاپ فنی حرفه ای چه چیزهایی می‌آموزید؟

  • آشنایی با مفاهیم اولیه طراحی و گرافیک
  • آشنایی با اصول و مبانی مقدماتی ویرایش
  • شناخت کامل ابزارها، افکت ها، فلیترها و منوهای پرکاربرد
  • بازسازی عکس های قدیمی
  • تبدیل عکس های سیاه سفید به رنگی و برعکس
  • چگونگی ایجاد، حذف و یا اضافه کردن براش، الگو، تکسچر به نرم افزار
  • آشنایی با مفاهیم چاپ
  • و ….

ابزار کار فتوشاپ

پس از یادگیری فتوشاپ و آغاز به کار میتوانید میزان مهارت و تسلط خود را به نمایش بگذارید. اگر این نکته را در نظر بگیریم که اکثر افراد دوست دارند از زمانی که در اختیار دارند استفاده بهینه و مناسب تری بکنند و یا ممکن است عده ای دوست داشته باشند در منزل کاری انجام دهند و به اصلاح دورکاری کنند؛ میتوان گفت یادگیری فتوشاپ به آنها در این راستا کمک میکند.

  • آینده شغلی فتوشاپ

اگر به دنبال کار در زمینه هنری هستید گذراندن دوره فتوشاپ را به شما پیشنهاد میکنیم.

پس از یادگیری فتوشاپ میتوانید از آن در زمینه های مختلفی مانند عکاسی، آتلیه ها، بازاریابی و تبلیغات، شرکت های طراحی، کسب و کارهای الکترونیک، طراحی وب سایت ها و … استفاده کنید. به طور کلی فتوشاپ در هر شغل و زمینه ای که با هنر در ارتباط باشد به کار میرود. شما میتوانید با یادگیری این مهارت از آن به عنوان شغل دوم خود و به صورت پروژه ای نیز استفاده و کسب درآمد کنید.